Aranan kan bulundu dedektörlerin babası

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Valla hacılar bu cihaz benim diyen 80 - 130 bin tl aralığındaki 25-35. Cm den sinyal veren verimsiz önceden hafızasına feyk ses görüntü simülasyon yüklenmiş piyasada satılan dedektorlere bin basar.

Schonstedt GA-92XTd Manyetik Yer Belirleyici
Schonstedt GA-92XTd Manyetik Konumlandırıcı

$1,114,00 Satış $898.00

Ses çıkışıSinyal gücü (gradyan alan yoğunluğu) ile frekansta sinyal artar veya azalır. Ses frekans aralığı - 30 ila 4000 Hz.
Görsel Çıktı*Görsel: Genişleyen çubuk grafikler polariteyi (pozitif veya negatif) ve sinyal gücünü gösterir. Dijital okuma, miligauss (mG) cinsinden ifade edilen gradyan alan yoğunluğunu gösterir. Aralık – 0 ila 500 mG
Pil göstergesi4 segmentli LCD
Kazanmak4 Seviyeli LCD - Düşük (L), Orta (M), Yüksek (Y), Ekstra Yüksek (XH)
Ses3 Seviye, Sessiz, Orta ve Maksimum
Giriş gücüBir adet 9V lityum pil ile sağlanır (lityum önerilir, ancak gerekli değildir)
Pil ömrü24 Saat (aralıklı kullanım)
Çalışma sıcaklığı-13°F ila 140°F (-25°C ila 60°C)
Toplam uzunlukAçık – 26” (66 cm)
Kapalı – 15,5” (39 cm)
Suya Dayanıklı Uzunluk11,5” (29 cm), yalnızca açık konumda çalıştırıldığında
Nominal Sensör Aralığı9,5” (24 cm)
AğırlıkYaklaşık 2,4 lb (1,1 kg)
İnşaat malzemesiYüksek etkili ABS

Görüntü Schonstedt GA-52Cx Manyetik Konumlandırıcı
Schonstedt GA-52Cx Manyetik Konumlandırıcı

866,00 $

Image Subsurface Instruments Manyetik Konumlandırıcı, ML-1 ve ML-1M
SubSurface Instruments Manyetik Konumlandırıcı, ML-1 ve ML-1M

800,00 $

Görüntü Schonstedt Maggie Manyetik Konumlandırıcı
Schonstedt Maggie Manyetik Konumlandırıcı

$779.00

Görüntü SubSurface ML-3S Konumlandırıcı, Kısa
SubSurface ML-3S Konumlandırıcı, Kısa

$995.00

Mutlaka piyasadaki dedektorculer kotuleyip itibarsızlaştiracaklar varsa kendine güvenen çıksınlar arazide test düellosunda konuşsunlar babalar gibi metal tespiti yapar bu cihaz

Trakyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Usta, çok güzel cihaz. Cok kullanışlı ve çok pratik. Fiyati da uygun.

Metal tespiti yapar ama videoda "ferraus ve stainles stell" yaziyor. Testleri de ferromanyetik metaller ile yapıyorlar.
Manyetik bulucular demir,celik ve türevlerinin yaratabildigi manyetik alanı bulabiliyorlar diye biliyorum.
Altın, gümüş, bakır gibi diyamanyetik maddelerin harici bir manyetik alana nasıl tepki verdiğini de bildiğimden, denenmeden alınmamalı diyorum.

Ama ferromanyetik metali bulmak isteyen için biçilmiş kaftan.

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Usta, çok güzel cihaz. Cok kullanışlı ve çok pratik. Fiyati da uygun.

Metal tespiti yapar ama videoda "ferraus ve stainles stell" yaziyor. Testleri de ferromanyetik metaller ile yapıyorlar.
Manyetik bulucular demir,celik ve türevlerinin yaratabildigi manyetik alanı bulabiliyorlar diye biliyorum.
Altın, gümüş, bakır gibi diyamanyetik maddelerin harici bir manyetik alana nasıl tepki verdiğini de bildiğimden, denenmeden alınmamalı diyorum.

Ama ferromanyetik metali bulmak isteyen için biçilmiş kaftan.

Bununla antik mekanda tespit yapıp yeri açıp 500 TL lık pointer ile de O dediklerini ayiklariz naapak
bazen bi antik surahi kap kacak kama kılıç hançer vs de nadir olduğundan altından fazla para edebiliyor

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Kac metre derinligi gorur bu cihaz ustam
Testlerde arazi yapısı ve ıslak kuru durumlari gozetilerek yakin cevresindeki büyük direk metal vs yoksa 80 cm - 1.60 mt aralığında net performans var ayrıca firmayla ürünle bir bağımız yok yiğidin hakkini yigide verdim onerdim ben