Anlaşılamayanlara İthaf Olunur

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
konuyu anlamadim baslik ve icerikle sanatci neyi resmetti bu eseriyle
Ustam degerlendirme yapanlarin basarisiz gordugu asagida duran cocuk aslinda diger cocuklarin havada durmasini saglayan bir yetenege sahip.

Hoca gecinenler. Cok bilmisler. Not vericiler dahi bazi cevherleri goremeyebilir. 🌹

Sizleri bazi platformlardan niklerinizle tanidigini sanan ve yanlis degerlendiren cok bilmis gecinen nasipsizler, sizlerin ayakta tuttugu hobiverleri basarili gorurken sizi basarisiz saniyor...

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Ustam degerlendirme yapanlarin basarisiz gordugu asagida duran cocuk aslinda diger cocuklarin havada durmasini saglayan bir yetenege sahip.

Hoca gecinenler. Cok bilmisler. Not vericiler dahi bazi cevherleri goremeyebilir. 🌹

Sizleri bazi platformlardan niklerinizle tanidigini sanan ve yanlis degerlendiren cok bilmis gecinen nasipsizler, sizlerin ayakta tuttugu hobiverleri basarili gorurken sizi basarisiz saniyor...
OOOOOOOOO VAY VAY VAY VAY ozur dilerim ve tesekkur ederim dur ozaman gunun anlam ve onemine itafen dur bak simdi

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör

Meyva veren agac taşlanır.
eceli gelen farede kediye parmak atarmis.
ben kibarca arkamizdan filim ceviren ve karalama yapip itibarsizlastirmaya calisanlara alttaki sozleri okumasini tavsiye ederimkii uysal koyunda degiliz.baltalarimizi gomduk amma yerini de unutmadik...........

Beni Hor Görme Kardeşim
Sen Altınsın Ben Tunç Muyum
Aynı Vardan Var Olmuşuz
Sen Gümüşsün Ben Saç Mıyım
Ne Var İse Sende Bende
Aynı Varlık Her Bedende
Yarın Mezara Girende
Sen Toksun Da Ben Aç Mıyım
Kimi Molla Kimi Derviş
Allah Bize Neler Vermiş
Kimi Arı Çiçek Dermiş
Sen Balsın Da Ben Cec Mıyım
Topraktandır Cümle Beden
Nefsini Öldür Ölmeden
Böyle Emretmiş Yaradan
Sen Kalemsin Ben Uç Muyum
Tabiata Veysel Aşık
Topraktan Olduk Kardaşık
Aynı Yolcuyuz Yoldaşık
Sen Yolcusun Ben Bacmıyım

Ngdl51

Süper Moderatör
sen bize kelime oyunumu yapiyiiin 😜😉😁

@Ngdl51 ne diyii bunlar basganim
Ustam bi ata sözüylede ben cevap vereyim parayla imanın kimde oldugunu bilemezsin cahil bos gordunuz insanlar bilgi tecrube konusunda sizi cebinden çıkarır bozuk para gibi harcar bilmem anlatabildimmi cevap gereken yere gitmistir umarım