Problem Giderildi Ana Sayfa linki

deniz_efe

Γεράκι
Moderatör
Sayın editörüm; her sayfanın sağ alt köşesine "Ana Sayfa" linki koymanız mümkün mü ?
Herhangi bir sayfayı kaydırıp en alta geldiğim zaman, genellikle sağ alt köşede alışkanlıkla "Ana Sayfa" linki arıyor gözlerim.

Editör

Editör
Sayın editörüm; her sayfanın sağ alt köşesine "Ana Sayfa" linki koymanız mümkün mü ?
Herhangi bir sayfayı kaydırıp en alta geldiğim zaman, genellikle sağ alt köşede alışkanlıkla "Ana Sayfa" linki arıyor gözlerim.
Merhaba @deniz_efe

Talebiniz değerlendirilmek üzere öneri listesine eklenmiştir

Talebiniz ile ilgili gelişmeler ve değerlendirme sonucu konunuz üzerinden aktarılacaktır

İlginiz için teşekkürler,
İyi Forumlar

Editör

Editör
Merhaba @deniz_efe

Talebinizin değerlendirme sonucu üzerine, tarafımızca belirtmiş olduğunuz anasayfa butonu onaylanmıştır 21.07.2020 (Salı) günü gelecek olan güncelleme ile 'Ana Sayfa' Butonu sağ alt köşede beliriyor olucaktır.
Bilginize

Öneriniz için teşekkürler
İyi Forumlar.

Son düzenleme:

deniz_efe

Γεράκι
Moderatör
Merhaba @deniz_efe

Talebinizin değerlendirme sonucu üzerine, tarafımızca belirtmiş olduğunuz anasayfa butonu onaylanmıştır 21.07.2020 (Salı) günü gelecek olan güncelleme ile 'Ana Sayfa' Butonu sağ alt köşede beliriyor olucaktır.
Bilginize

Öneriniz için teşekkürler
İyi Forumlar.
Emeğinize sağlık, ben teşekkür ederim.

Efendi53

Moderatör
Selâmlar sayın editörümüz, resimleri yükleyecez ama hep sorun yaşıyoruz, konu da açamıyoruz o yüzden, diğer sitelerde img resimyükle proğramı var galiba ben bir türlü beceremedim, pc de bozuldu mobil den daha zor olacak, resim yüklemek için hizli resim değilde diğer imgresim yükleye geçmek mümkünmü? Orda hiç sorun olmuyor
Dosya ekleden yüklemek isteyince sunucu için resim boyut çok yüksek uyarısı alıyoruz, ilginize teşekkürler

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
@Efendi53 abi selamlar şu an sitemizde hiç bir sitenin kabul etmediği büyüklükte resim ekleme boyutu aktif olarak kullanılmaktadır.Eklemiş olduğunuz görsellerin uzun süre kalıcı olması ve koruma adına otomatik olarak direk sunucumuza yükleme yapılmaktadır.Dosya ekle bölümünden sorunsuz görsel ekleme yapabilirsiniz.Hızlı Resim örnek olarak sizlere verilmiştir istediğiniz resim upload sitelerinden resim yüklemesi yapabilirsiniz.

Screenshot_1.png

Efendi53

Moderatör
@Efendi53 abi selamlar şu an sitemizde hiç bir sitenin kabul etmediği büyüklükte resim ekleme boyutu aktif olarak kullanılmaktadır.Eklemiş olduğunuz görsellerin uzun süre kalıcı olması ve koruma adına otomatik olarak direk sunucumuza yükleme yapılmaktadır.Dosya ekle bölümünden sorunsuz görsel ekleme yapabilirsiniz.Hızlı Resim örnek olarak sizlere verilmiştir istediğiniz resim upload sitelerinden resim yüklemesi yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 952
Dün gene denedim olmamıştı ama bugün pc bozuldu, mobil de zor tekrar deneyelim olmazsa, ilginize teşekkür ediyorum

Efendi53

Moderatör
P_20200921_075607.jpgP_20200921_075607.jpg

deneme yaptım telefondan oluyor ama pc de hafıza kartından olmuyordu, çektiğim resimler 18 mp üzeri dijital makina ile çekiyorum